גאה להיות הנדיוומן

כמה זה מוזר שאחד הדברים הכי חשובים ברשימת הקניות שלי היה סט כלי עבודה?

כל אדם שסיפרתי לו על הרכישה האחרונה שלי הופתע לשמוע שבחורה מזמינה לעצמה סט כלים כמו מקדחה ומסור חשמלי ומיד הוסיף עקיצה או בדיחה בנושא. ולמה זה ככה בעצם?


בתור בחורה שחייה לבד כבר מעל 6 שנים אני יכולה להגיד שזה נורא קשה להסתדר בלי הדברים האלו בהישג יד; בעיקר כי זה אומר שכשצריך לעשות משהו בבית, צריך לבקש עזרה מאדם אחר, לרב גבר.

זה כל כך מעצבן ולא נח, שבמשך שנים החזקתי בראשי את המטרה לקנות לעצמי סט כלים משלי, כדי שאוכל לטפל בדירות שלי בשקט מבלי להיתלות באנשים אחרים.


אז סוף סוף הסט החדש שלי הגיע ולצערי כרגע, עוד אין לי על מה לנסות אותו, אפילו התחלתי לשקול לאלתר לעצמי עבודה אצל אחד השכנים באיזור.

הרי, במשך השנים שבהן לא היו לי הכלים האלו לא ישבתי וחיכיתי ליום שהם יגיעו אלא מצאתי פתרונות יצירתיים אחרים כמו לעשות חורים בקיר בעזרת מסמרים בגדלים שונים.

לכן כרגע, לא באמת נשארה לי עבודה; אבל אני לא דואגת, זה עוד יגיע.


החלטתי להתלהב מהרכישה הזו מכמה סיבות, למען האמת.

הראשונה, היא כי נפלתי על מחיר ממש טוב והחלטתי לספר על כך לעולם.

שנית, כי היה נורא חשוב לי להבהיר את העניין הזה של תגיות "עניין גברי"\"עניין נשי".

מצב הhשרדות לא יכול להיות מוגדר על פי תגיות כאלו ואדם שצריך משהו, חייב למצוא פתרונות ולא לצפות שהעולם כבר ידאג לו לצרכים שלו.


כן, אני אישה שיודעת לעבוד עם מקדחה, להחליף ניאגרה, להתקין ברזים, לפרוץ מנעולים ועוד שלל דברים של "גברים". למה אני יודעת לעשות את הדברים האלו? כי לא היו לי הרבה ברירות בחיים.

העדפתי להיות עצמאית לגמריי מאשר לשים את עצמי בסכנה ואולי להיפגע.

והאמת? אני לא חושבת שאני צריכה להתבייש בזה, ההיפך הוא הנכון.

מי שבאמת צריך להתבייש בזה אלו הגברים שהובילו אותי למצב כזה, גברים שחרטו לי בראש את העובדה שעדיף לי לעשות כל מה שאני צריכה לבד מאשר לבקש את העזרה שלהם.


בשורה התחתונה אני אישית באמת מאושרת מהקנייה הזו, סוף סוף הגשמתי לעצמי עוד חלום.

בהחלט מאמינה שכולנו צריכים אחד כזה בבית :)


2 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול