top of page

זאת הדרך שלי

במשך תקופה ארוכה אני חושבת על החיים שלי ועל מה שאני רוצה לעשות הלאה; עכשיו, אחרי שכל החלומות הכי גדולים שלי התרסקו ואיבדו את כל הסיכויים להתגשם, אני מבינה שאני נמצאת במצב של חישוב מסלול מחדש.


אמנם הסיכוי להתגשמות החלומות הללו מאז ומתמיד היה קלוש מאוד, לפחות הייתה בי התקווה שיום אחד אני אוכל לברוח מהמקום הנוראי שבו אני נמצאת ולהתחיל לחיות כמו שאני רואה לנכון.

מאז ומתמיד אני ידעתי כמה קשה יהיה לי להשיג את מה שאני באמת רוצה, אבל התקווה הזו הייתה מה שהחזיק אותי במשך כל כך הרבה שנים על הרגליים ונתנה לי את הכוחות להמשיך להלחם על שלי.


היום, 3 וחצי חודשים לפני יום ההולדת ה30 שלי, אני מבינה שאמנם טוב שהייתי כל כך חזקה כי זה אכן אפשר לי לברוח ולהתחיל מחדש, אבל זו גם כנראה הסיבה שבגללה אני לא אקבל את מה שרציתי אף פעם; או שאולי אני טועה..?


בכל מקרה הדבר שאני יודעת בודאות היום זה שהדרך שבה בחרתי ללכת היא ללא ספק הנכונה ביותר עבורי ועבור העולם הזה. אז נכון שהרב הגדול של בני האדם לא באמת מצליחים להבין אותי ואת הצורה שבה אני פועלת, רב בני האדם בכלל לא מבינים את העניין של "ללכת בדרך שלך".

רב האנשים שאני הכרתי בחיים שלי חיים על פי הוראות הפעלה שהועברו להם מהסביבה הקרובה שלהם ובגלל שהם אף פעם לא ניסו לחיות אחרת, הם חושבים שזו הדרך שהם בחרו לעצמם.


בעולם שבו הכל מונע על ידי מערכות מוגדרות מראש, לא קל בכלל להחליט לחיות "מחוץ למערכת".

גם לא קל בכלל לדעת להסתכל על עצמנו מהצד ולהבין שאנחנו תקועים בתוך הגלגלים שלה.

עם זאת, לשמחתי, בזכות זה שניחנתי בתכונה המיוחדת הזו של לראות את הדברים מהצד אני מבינה שבהחלט זכיתי בלוטו של החיים.


בזכות התכונה הזו, יש לי את האפשרות לעשות שינויים בחיים שלי בכוחות עצמי ולא להסתמך על אף אחד. בזכות התכונה הנדירה הזו, אני מצליחה בכל פעם מחדש להרים את עצמי מכל נפילה, לחשב מסלול מחדש, לסרטט לעצמי מפת דרכים מדוייקת יותר ולחזור לחיים שאני בחרתי ליצור לעצמי.


הדרך שאני בחרתי לחיים שלי היא בכלל לא קלה ליישום, בעיקר בעולם שבו אני חייה; בחרתי בדרך הישרה. דרך שבה שקרים וסילופים אינם מתקבלים כלל, דרך שבה אני עושה כל מה שאפשר במטרה לעשות את העולם למקום מעט טוב יותר אחרי שאני אלך מכאן ואמשיך לעולם הבא.


אז נכון שרב האנשים שהכרתי בחיים שלי תמיד אמרו לי שזה לא נכון, שאני לא יכולה לתקן את העולם, שאני צריכה פשוט לקבל את הדברים כמו שהם אבל עם כל הכבוד, אני נוטה שלא להסכים איתם. עובדה שיש והיו אנשים בעולם הזה ששינו אותו לטובה, אנחנו יכולים לראות את זה במו עינינו.

ולמרות שיצר הרע עדיין קיים בעולם הזה, אני מאמינה מכל הלב שגם אם אי אפשר להשמיד את יצר הרע לגמריי, לפחות עוד אפשר להספיק להציל את האנשים הטובים מליפול במלכודות שלו.


הדרך שלי היא פשוטה מאוד, אבל בכלל לא קלה ליישום. הדרך שלי מצריכה ממני להיות כנה ואמיתית 24\7, לדעת לזהות בני אדם עוד לפני שהם אמרו לי מילה או הראו לי מי הם, לראות את התמונה הגדולה על כל פרטיה הקטנטנים כל הזמן ולמצוא פתרונות נון סטופ.

אבל בהסתכלות לאחור על הדברים שכבר הספקתי לעשות, בראייה של כל החיים שכבר כן הצלחתי לשנות לטובה, בהבנה שלמרות שיש דברים שאני נאלצת לוותר עליהם בשביל שמה שאני עושה באמת יעבוד אני אומרת בלב שלם- אני לא מוכנה לסטות מהמסלול הטוב שהגדרתי לעצמי.


אז נכון שיש סיכוי שאשאר לנצח לבד, נכון שיתכן שלעולם לא אזכה להיות אמא, אבל עם זאת אני לפחות יודעת שהמטרה שלי כן שווה את זה כי המטרה שלי היא באמת חיובית.

אני לא מוותרת על החלומות שלי כדי שאוכל "להרוויח יותר מכולם", אני מוותרת על החלומות שלי כדי שאוכל ליצור עולם שבו כולם מרוויחים את מה שמגיע להם, לטוב ולרע.


אני מוותרת על החלומות שלי כי אני מבינה שבעולם שבו אנחנו חיים היום, אני לא באמת רוצה להגשים את החלומות האלו ולכן אני מעדיפה לעשות זאת לפחות עבור הדורות הבאים.

ונכון שרב האנשים לא יבינו מה אני עושה ולמה, אבל האמת? על הז** שלי מה אנשים חושבים. הם גם ככה לא באמת סגורים על עצמם.

אני יודעת את מה שאני יודעת ואני לא מפחדת להמשיך ללמוד, לעומתם.


ומי יודע? אולי היקום עוד יפתיע ויצרף אליי את הצד השני של המטבע שלי.

אבל בינתיים? אני אמשיך ללכת בדרך שלי...2 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page